plplplpl
Anplast.eu

anplstFirma ANPLAST powstała w roku 1985. Od początku działalności zajmowaliśmy się przetwórstwem tworzyw sztucznych. Wówczas większość produkcji stanowiła kooperacja z zakładami państwowymi i spółdzielczymi różnych gałęzi przemysłu. Jesteśmy firmą z kapitałem 100% polskim. Zarówno projektowanie jak i produkcja wyrobów odbywa się w naszym zakładzie produkcyjnym.
W roku 1988 wyodrębniony został dział świadczący usługi w zakresie budowy form wtryskowych.

 


W roku 1991 utworzono dział produkcji akcesoriów wędkarskich, który jest obecnie głównym profilem działalności firmy i nosi nazwę ANPLAST FISHING. Wytwarzamy szeroką gamę akcesoriów wędkarskich, które poprzez sieć współpracujących hurtowni znajdują odbiorców w całej Polsce oraz w wielu krajach Europy. Każdego roku wprowadzamy na rynek nowości, które szybko zyskują uznanie w środowisku wędkarskim. Wszelkie projekty i rozwiązania konstrukcyjne pod kątem funkcjonalności naszych wyrobów konsultujemy z czołówką polskich zawodników. Tworzywo sztuczne i barwniki stosowane w produkcji posiadają atesty żywnościowe i tym samym są całkowicie bezpieczne dla użytkowników.

Od 1995 roku P.P.H.U. ANPLAST mieści się w przestronnych halach produkcyjnych w Brzozie, miejscowości położonej 8 kilometrów na południe od Bydgoszczy, przy drodze krajowej nr 25.


Od 2009 roku jesteśmy członkiem organizacji EFTTA, skupiającej największych europejskich producentów sprzętu wędkarskiego.Członkostwo w organizacji oraz obecność na międzynarodowych targach EFTTEX pozwoliły nam nawiązać współpracę w wieloma dystrybutorami w całej Europie.afta

Obecnie w dalszym ciągu współpracujemy również w ramach kooperacji z innymi firmami wykonując usługi wtryskowe oraz oferujemy usługi w zakresie budowy form. Nasz park maszynowy i zaplecze techniczne pozwalają świadczyć usługi w zakresie tworzenia nowych detali z tworzyw sztucznych. Oferujemy usługi wtryskowe na powierzonych lub wykonanych u nas formach, montaż detali w wyroby gotowe oraz doradztwo w zakresie wytwarzania form oraz przetwórstwa tworzyw sztucznych.

srodowiskoRobimy co w naszej mocy, aby dbać o środowisko naturalne. Gdzie tylko jest to możliwe, wykorzystujemy do produkcji materiały pochodzące z recyklingu oraz tworzywa biodegradowalne. Staramy się do minimum ograniczać ilość odpadów produkcyjnych, tak by w jak najmniejszym stopniu uwalniać CO2 do atmosfery przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości produktów końcowych.


Naszą misją jest zaoferowanie szerokiej gamy trwałych, wygodnych w użyciu i dobrze zaprojektowanych akcesoriów wędkarskich, będących jednocześnie osiągalnymi dla wszystkich wędkarzy dzięki rozsądnej cenie. Realizację tego celu umożliwiają działania naszego zespołu projektowego, korzystającego podczas pracy z najnowszych technologii oraz najlepszych dostępnych materiałów, a w dalszej kolejności pomoc wędkarzy-zawodników testujących nasz sprzęt. Dzięki tym wysiłkom, każdy użytkownik sprzętu marki ANPLAST FISHING może mieć pewność, że nasze produkty nigdy go nie zawiodą. Co więcej, w naszej firmie wprowadziliśmy restrykcyjny program kontroli jakości, ponieważ wierzymy, że najlepszą drogą do satysfakcji klienta są jakość i zaufanie.

Zainteresowanych współpracą prosimy o kontakt bezpośredni pod numerem 
telefonu: +48 52 381 04 60 lub pod adresem e-mail: biuro@anplast.eu.

Jesteśmy również gotowi do współpracy w zakresie tzw. private labels (OEM), czyli produkcji pod marką własną zleceniodawcy.